TCL BLOG

50 jarig jubileum een groot succes!

Vanwege het 50-jarige bestaan van tennisclub Lekkerkerk, werd er op zaterdag 2 juli 2016 groot uitgepakt met een feest voor leden en oud-leden.

De hele dag was er voor jong en oud van alles te beleven. S'ochtends was er een clinic van het Fonds Gehandicaptensport, aangeboden door AON en tegelijkertijd konden de jeugdleden zich vermaken door diverse spelletjes te doen. S'middags gaf niemand minder dan Martin Verkerk een clinic voor de senioren. Uiteindelijk sloot de oud-proftennisser de middag af met een demonstratiepartij. Samen met onze jeugdkampioen Marijn Smits nam hij het op tegen collega Roy Valk en onze seniorkampioen Aaron Sluijmer.

Er volgde een gezellige barbecue en er werd tot in de late uurtjes gedanst op de muziek van de DJ. Hieronder een kleine impressie van het jubileum-feest!


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Volg ons
  • Facebook Basic Square