TCL BLOG

Ontvang een BONUS bij betaling met de KNLTB clubpas!

June 8, 2017

 

 

Zoals de meeste van onze leden ondertussen gemerkt hebben werken wij met een nieuw kassasysteem waar zowel betaling met de pinpas, contant en via de KNLTB clubpas mogelijk is. De KNLTB clubpas biedt als voordeel dat er bij een opwaardering van de pas met EUR 25,-- , EUR 50,-- of EUR 100,-- een BONUS wordt gestort op de KNLTB clubpas, waardoor bij besteding direct een voordeel ontstaat bij een betaling met de pas. Opwaardering van de KNLTB clubpas kan alleen met de pinpas in ons clubgebouw !

Share on Facebook
Please reload

Uitgelichte berichten

8&9 Tennis: Dubbel zo Leuk!

June 1, 2018

1/4
Please reload

Recente berichten

March 15, 2018

Please reload

Archief
Please reload

Volg ons
  • Facebook Basic Square