TCL BLOG

Clubkampioenschappen dubbel jeugd gespeeld!

June 26, 2017

 

Afgelopen week zijn de clubkampioenschappen dubbel voor de jeugd weer gespeeld. Er werd gespeeld in de categorieën TK Oranje, TK Groen, meisjesdubbel 11 tm 17 jaar en jongensdubbel 11 tm 17 jaar. Bij deze laatste 2 lagen de leeftijden wat uiteen maar het  zijn leuke wedstrijden geworden.

Qua weer hebben de deelnemers alles gehad; hitte, regen, onweer ( de baan af uiteraard ) en wind. We kunnen trots zijn op onze jeugd en we hopen volgende week weer net zo'n leuk toernooi te krijgen. Dan zal er de mix gespeeld worden.

Hierbij willen we de ouders bedanken die ons deze week geholpen hebben, heel fijn.

A.s woendag 28 juni wordt er een balvaardigheid voor Tenniskids Rood georganiseerd door onze tennisleraren. Iedereen heeft zich daarvoor al aangemeld. Dank ook meteen voor de hulpouders die er dan zullen zijn.

 

De finales zijn zaterdag gespeeld en dit zijn de uitslagen:

 

TK Oranje;

1ste: Luka en Mika

2de: Fleur en Tara

 

TK Groen;

1ste: Ilan en Jens

2de: Martijn en Bas

 

Meisjes 11 tm 17;

1ste: Isa en Terra

2de: Anneroos en Indy

 

Jongens 11 tm 17;

1ste: Mika en Thomas

2de: Sander en Evan

 

Klik HIER voor alle foto's!

Share on Facebook
Please reload

Uitgelichte berichten

8&9 Tennis: Dubbel zo Leuk!

June 1, 2018

1/4
Please reload

Recente berichten

March 15, 2018

Please reload

Archief
Please reload

Volg ons
  • Facebook Basic Square