TCL BLOG

Clubkampioenschappen dubbel jeugd gespeeld!


Afgelopen week zijn de clubkampioenschappen dubbel voor de jeugd weer gespeeld. Er werd gespeeld in de categorieën TK Oranje, TK Groen, meisjesdubbel 11 tm 17 jaar en jongensdubbel 11 tm 17 jaar. Bij deze laatste 2 lagen de leeftijden wat uiteen maar het zijn leuke wedstrijden geworden.

Qua weer hebben de deelnemers alles gehad; hitte, regen, onweer ( de baan af uiteraard ) en wind. We kunnen trots zijn op onze jeugd en we hopen volgende week weer net zo'n leuk toernooi te krijgen. Dan zal er de mix gespeeld worden.

Hierbij willen we de ouders bedanken die ons deze week geholpen hebben, heel fijn.

A.s woendag 28 juni wordt er een balvaardigheid voor Tenniskids Rood georganiseerd door onze tennisleraren. Iedereen heeft zich daarvoor al aangemeld. Dank ook meteen voor de hulpouders die er dan zullen zijn.

De finales zijn zaterdag gespeeld en dit zijn de uitslagen:

TK Oranje;

1ste: Luka en Mika

2de: Fleur en Tara

TK Groen;

1ste: Ilan en Jens

2de: Martijn en Bas

Meisjes 11 tm 17;

1ste: Isa en Terra

2de: Anneroos en Indy

Jongens 11 tm 17;

1ste: Mika en Thomas

2de: Sander en Evan

Klik HIER voor alle foto's!


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Volg ons
  • Facebook Basic Square